Krátkodobé ubytovanie v Londýne

Diskusie / Názory / Postrehy

Date: 12/10/2013

By: Jana a Jakub z Brna

Subject: Skvělé ubytování.

Alenko a Ivane. Omlouvám se, že píši až teď, i když jsem u vás byla se synem začátkem září. Moc práce. Po krátké dovolené hup do uspěchané reality. Byla to opravdu hodně krátká dovolená, o to však krásnější. Hlavně díky ubytování u vás. Když jsme k vám přišli, dýchla na nás pohoda, jakou má člověk doma. Přesně, jak jsme tu četli, když jsme hledali vhodné ubytování. Pohoda, klid, komfort, čistota, zkrátka luxus, o jakém se může člověku jen zdát. Když jsme se večer vraceli z centra, bylo to jako vrátit se domů. Jsem ráda, že jsem vaši stránku na internetu našla. Jste báječní lidé a jak tu už někdo napsal, bylo to jako návštěva u přátel. Také jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací, které by nám určitě někde v hotelu nedali. Přijeli jsme zpět do Brna s hlavou plnou spousty zážitků. Ještě jednou moc děkujeme za skvělé ubytování a věřte, že při líčení našich zážitků jsme hned všem doporučovali ubytování u vás. A dál to budeme šířit. A také rádi opět přijedeme do Londýna a určitě si to naplánujeme tak, abychom mohli opět bydlet u vás. Díky, díky, díky.

Back