Krátkodobé ubytovanie v Londýne


Niečo o nás

Náš malý rodinný penzion poskytuje ubytovacie služby pre návštevníkov Londýna už vyše osem rokov. Poskytujeme ubytovanie tzv. rodinneho typu.  Sústreďujeme sa výlučne na klientelu zo Slovenska a Čiech. Počas doby našej činnosti sa u nás vystiedalo vela spokojnych zákazníkov. Mnohí sa radi vracajú späť, alebo nás odporúčajú svojim známym. Ponúkame nie len klasické ubytovacie služby, ale aj individuálny prístup k zákazníkom, pokojnu rodinnú pohodu a tak mnohí zákazníci po pobyte u nás odchádzajú ako nasi priatelia. 

Niečo o našej polohe, Londýne atd.

Naš dom sa nachádza v severo-východnej časti Londýna /viď mapu v zložke kontakty/. Oblasť sa nazýva Ilford a patrí do administratývnej časti Redbridge / London Borough Of Redbridge /. V okolí žije prevažne stredná vrstva / obchodníci, podnikatelia, lekári, úradníci.../ čo sa odráža aj na charaktere štvrti. Všeobecne, Redbridge, patrí medzi tie krajšie časti Londýna. Stanice metra Redbridge a Gants Hill, a centrum Ilfordu s vlakovou stanicou, sú od nás vzialené asi 10 min. chôdzou, alebo sa môže použiť autobus, ktorý má zástavku priamo na našej ulici. Cesta do centra metrom trvá približne 30 min. Vlakom je to okolo 20 min. Priamo v centre Ilfordu sa nachádzajú obchodné strediská s tým istým výberom, ktorý je aj v centre. Na okolí sa nachádza večšie množstvo obchodov, fast foodov, kebabov, a pubov , kde sa dá celkom lacno najesť a posedieť si pri dobrom pivečku.

 


NOVINKA !!!

Pre našich klientov ponúkame jednodňové víkendové výlety do Brighton, Seven Sisters Cliffs, Stonehenge, Windsor, Southend-on-Sea Adveture Island ( zábavný park v meste Southend-on-Sea kde sa rieka Temža vlieva do Severného mora), Dover - Dover Cliffs  (Doverské útesy). Prevoz je zabespečený sedem miestnym autom priamo z miesta ubytovania a späť. 

Cena závisí od vzdialeností a počtu osôb.


Our users

Here you can describe a typical user and why this project is important to them. It is good to motivate your visitors so that they come back to your website.