Krátkodobé ubytovanie v Londýne


Naše služby a ceny

Ubytovanie poskytujeme v dvojpostelových / dvojitá tzv. manželská postel / a jednopostelových izbách. Kapacita ubytovania je 11 osôb. Kúpelne a toalety su tzv. share typu, tj. sú spoločné pre všetkych ubytovaných. Na prizemi je sprchovaci kut a WC a na poschodi je kupelka s vanou a taktiez aj WC. K dispozícii je plne zariadená kuchyňka, kde si môžete pripraviť jednoduché jedlá, uvariť si kávu, čaj, alebo si niečo zohriať v mikrovlnke. Kuchynka je spojená s jedálňou, kde sa môžete v kľude najesť, posedieť si pri káve, alebo poháriku vína. V prípade dobrého počasia si možno posedieť aj na záhrade, kde je aj vyhradené miesto na fajčenie. 
 

Ceny:

Stary dom:

- £ 23 osoba / noc double room 

- £ 30 osoba / noc single room

Novy dom:

£ 23 osoba/ noc

Pre deti do 3-och rokov je ubytovanie zdarma v pripade že zdielajú posteľ s rodičmi.

Pre našich klientov ponúkame jednodňové víkendové výlety do Brighton, Seven Sisters Cliffs, Stonehenge, Windsor, Southend-on-Sea Adveture Island ( zábavný park v meste Southend-on-Sea kde sa rieka Temža vlieva do Severného mora), Dover - Dover Cliffs  (Doverské útesy). Prevoz je zabespečený sedem miestnym autom priamo z miesta ubytovania a späť. 

Cena závisí od vzdialeností a počtu osôb.

 

 Sprievodca po Londýne        £ 80 /deň

 

V prípade záujmu , vieme zabezpečiť odvozy a dovozy z letísk, autobusových staníc a pod. Ceny závisia od vzdialenosti a počtu osôb.

Ubytovať sa je možné kedykoľvek v priebehu dňa, odchod do max. 12.00 hod.