Krátkodobé ubytovanie v Londýne

Diskusie / Názory / Postrehy

Date: 23/08/2016

By: Jarda

Subject: Ubytování jako ve vlastní rodině

Když jsem ještě poměrně dlouho před ubytováním u Alenky a Ivana hledal možnosti, kde se ubytovat a narazil na komentáře na tomto webu, chválící ubytování, bylo mi jasné, kde se v Londýně ubytujeme. Bylo mi to ale až téměř podezřelé - samá chvála. Musím tu chválu ale pouze potvrdit - je naprosto zasloužená.

Připadalo nám, jako bychom přijeli na návštěvu k příbuzným. Vše kompletně vybavené, čisté, nic nebylo problém (po dohodě nás Ivan vyzvedl na letišti a po cestě nám ukázal, kudy na nádraží, kde si nakoupíme (Tesco poblíž má otevřené až do 23:00, takže není problém si nakoupit snídani). Jak Ivan tak Alenka nám mnohokrát poradili, kde se dá ušetřit, kam jít, co za návštěvu až tak nestojí, .... Popovídali jsme o životě, .... Je vidět, že všechno je o lidech a my jsme moc rádi, že jsme narazili zrovna na Ivana a Alenku. Příště, až poletíme do Londýna, je volba ubytování naprosto jasná. Všem ubytování u těchto srdečných lidí moc doporučuji (skoro abych se bál, že příště už bude kvůli velikému zájmu problém u nich sehnat ubytování:)).

Moc děkujeme Alenko a Ivane!

Back